O nas

about us iamge

Willa Harmonia jest domem seniora w Pruszkowie pod Warszawą w województwie Mazowieckim. Znajdujemy się ok 15 kilometrów od centrum Warszawy, gdzie w przeważającej większości  mieszkają rodziny i znajomi naszych pensjonariuszy. Dodatkowym atutem lokalizacji są: bliska odległość od Łodzi (niespełna godzina jazdy samochodem) oraz dogodne połączenie z warszawskim lotniskiem. 

Naszym celem było stworzenie ośrodka w miejscu dostępnym, dobrze skomunikowanym, które pozwoliłoby na częsty kontakt nie tylko z rodziną , ale również ze znajomymi i przyjaciółmi, którzy u nas są mile widziani. 

Dom opieki w Pruszkowie koło Warszawy  powstał z inicjatywy spółki Luxcare (dawniej Manmed), która istnieje na rynku usług medycznych od 10 lat i świadczy usługi stomatologiczno-lekarskiej. Oferujemy opiekę stacjonarną nad pacjentami, którzy nie wymagają hospitalizacji na oddziałach intensywnej terapii, lecz potrzebują stosowania ciągłej terapii. Usługę realizujemy w ramach Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego dla pacjentów komercyjnych pobytów opiekuńczo-leczniczych. 

Willa Harmonia powstała z myślą o osobach, które z różnych powodów wymagają całodobowej, częściowej  opieki  pielęgnacyjno-lekarskiej. Takiego miejsca potrzebowała Warszawa i okolice. Dom opieki Willa Harmona został stworzony z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Przeniesienie sprawdzonych rozwiązań z podobnych tego typu ośrodków m.in. w Niemczech i Wielkiej Brytanii pozwoliły spełnić bardzo rygorystyczne normy i  dać zadowolenie naszym pensjonariuszom i ich bliskim.

Dla mieszkańców domu opieki w Pruszkowie jest teren z ławkami i pięknie urządzoną zielenią. Willa Harmonia usytuowana jest niedaleko malowniczego Parku Kultury i Wypoczynku „Mazowsze”. Miejsce to posiada wysokie walory krajobrazowe, daje pozytywną energię na cały dzień. W Parku nasi Podopieczni pod okiem wykwalifikowanej kadry mogą spacerować, dotlenić się. Warto podkreślić, że w 2009 roku Park Mazowsze otrzymał wyróżnienie Marszałka Województwa Mazowieckiego w konkursie na „Najpiękniejszy Park Mazowsza”.

Dlaczego wybrać nas?

Czemu to właśnie u nas powinieneś zostać.

JAKOŚĆ

Wyznaczyliśmy sobie najwyższe standardy. Bezpieczeństwo naszych podopiecznych to dla nas priorytet. Dlatego też nasz dom opieki jest tak zaprojektowany, by każdy z pensjonariuszy czuł się swobodnie i jednocześnie bezpiecznie.

OFERTA MEDYCZNA

Posiadamy bogatą ofertą medyczną i opiekuńczą. Jesteśmy elastyczni, dla każdego indywidualnie możemy dostosować pobyt w zależności od jego potrzeb.

PERSONEL

Stawiamy na przyjazną atmosferę. To jak nasz personel będzie traktował podopiecznych ma ogromny wpływ na ich samopoczucie. Nasi pracownicy stanowią zgrany i doświadczony zespół, dzięki temu pensjonariusze domu seniora Willa Harmonia mogą poczuć się, jak w domu.

Oferty

POBYT WYTCHNIENIOWY

Więcej

POBYTY STAŁE

Więcej
Więcej Ofert