Aktualności

Jahangir Mangalia: Willa Harmonia to dom z dobrym klimatem [wywiad]

Zbliża się otwarcie Willi Harmonia - zlokalizowanego w Pruszkowie nowoczesnego ośrodka opiekuńczo-rehabilitacyjnego. Właścicielami placówki jest małżeństwo lekarskie Katarzyna Szostak-Mangalia oraz Jahangir Mangalia, który wyjaśnia, czym to miejsce będzie różnić się od innych tego typu ośrodków w Polsce.

Willa Harmonia - otwarcie już jesienią 2018!

Miło nam poinformować, że już jesienią tego roku Willa Harmonia przyjmie pierwszych pensjonariuszy! W naszym domu opieki trwają ostatnie prace i przygotowania do otwarcia. Willa Harmonia będzie nowoczesnym domem opieki dla seniorów. Do dyspozycji gości będzie 48‭ ‬pokojów‭ ‬2-osobowych o‭ ‬powierzchni‭ ‬22‭ ‬m2‭ o wysokim standardzie. Oprócz udogodnień w postaci klimatyzacji i mechanicznej wentylacji, w budynku jest winda i elektroniczne systemy przywoławcze. Dom seniora Willa Harmonia jest otoczony zielenią. Zlokalizowany w pobliżu Parku Kultury i Wypoczynku „Mazowsze” umożliwia spacery i relaks na świeżym powietrzu.

Zapraszamy do domu Seniora Willa Harmonia!

10 grudnia w domu opieki zamieszkała grupa pierwszych naszych pacjentów. Najwyższa jakość usług, nowe i luksusowe wnętrza, specjalistyczne wyposażenie. Zadowoleni podopieczni. Wciąż posiadamy wolne miejsca - w grudniu w promocyjnej cenie!

Zapraszamy do lektury naszego bloga!

Mając świadomość tego, jak ważną życiową decyzją jest wybór domu opieki dla bliskiej osoby, postanowiliśmy stworzyć bloga na łamach którego będziemy dzielili się z Państwem naszą wiedzą. Na łamach bloga będziemy poruszali różne wątki, które są istotne zarówno dla rodzin bliskich osób wymagających opieki, jak również dla samych seniorów. W naszych tekstach znajdą Państwo m.in. szereg porad dotyczących wyboru najlepszego domu seniora oraz możliwości opieki, jaka jest obecnie dostępna. Nasz specjalistyczny blog znajdą Państwo w zakładce "blog" na górze strony.